יום חמישי, 10 בינואר 2013

איזה מתנות סוף שנה לילדי גן מומלץ לקנות?מי לא אוהב לקבל מתנות? כילדים אנחנו עוד יותר שוקקים לטיפת תשומת הלב הזו מהורינו, או מכל מי שמוכן ומצהיר את אהבתו אלינו. בין אם מדובר ביום הולדת או אירוע סוף שנה בגן, לא תמיד כל כך פשוט למצוא את המתנה המושלמת והמקורית עבור ילדים. להלן מספר המלצות למתנות סוף שנה לילדי הגן.

 כל ילד הופך לגיבור בספר ילדים אישי

כל ילד היה שמח שיכתבו עליו סיפור, מתנה כזו יכולה להיות מאוד מקורית ואישית. ספר הכתוב במיוחד עליהם יעודד כל ילד או ילדה, ללמוד במרץ לקרוא ולשנן את הסיפור המיוחד. הספר יכול לשמש כפעילות משותפת בין הורים לילדים, קריאה בספר לפני השינה, או פשוט בילוי משפחתי מיוחד.

מד גובה בעיצוב ייחודי

מד גובה שנתלה בחדרו של הילד, ילווה אותו מהלך כל תקופת התבגרותו. הוא יוכל לראות בעצמו כמה גדל, וכן גבה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מדי גובה אישיים לילדים, עם שמותיהם מתנוססים, על גבי עיצוב מיוחד לילדים, בין אם עבור בנים או בנות.  

תחשבו מחוץ לקופסה!

מתנת יום הולדת קלאסית, גם כיום בעידן המחשבים, משחקי הקופסה עודם מהווים חלק נכבד ממתנות יום ההולדת לילדים. לחילופין ניתן לרכשם כמתנות סוף שנה לגני ילדים, במגוון מחירים. במידה ואתם מחפשים מתנה מיוחדת ליום הולדת, תוכלו למצוא משחקי פאזל עם שמות הילד להרכבה, ומשחק ייחודי ומהנה. ידוע שמשחקי הרכבה תורמים רבות להתפתחותו הקוגניטיבית של הילד.

אין תגובות:

פרסום תגובה