יום שלישי, 26 בפברואר 2013

כל מה שרצית לדעת בתחום של מתנות יום הולדת לגני ילדים!


בבואכם לרכוש מתנה למסיבת יום ההולדת של ילד בן שש, חשוב לזכור שזהו גיל חשוב, לפני שינוי חשוב בחייהם – בית הספר. לכן מומלץ להשקיע יותר מחשבה במתנה הזו מאשר ביום הולדת החמישית. ילדים בגיל הזה מרגישים כבר את הלחץ החברתי, תחשבו שילדיכם נמצא במסיבת יום ההולדת ופותח את המתנה המדהימה שהבאתם לו, ומוצא סוודר או מחברות במקרה הרע וצעצוע של גיבור הצלה במקרה הטוב... זה לא נשמע אטרקטיבי במיוחד, בטח שלא לילדים בני שש. לכן חשוב לדעת מהן מתנות יום הולדת לגן, שהן טובות ומתאימות לגיל הזה. זה גם חשוב לדעת איזו מתנה לתת לילדים שמגיעים למסיבה, זה מדהים מה ילדים זוכרים שקיבלו במסיבות של אחרים את הטובות ואת הרעות גם כן. אז הנה רשימה של כמה מתנות נצחיות שיעשו לילדים "וואו" כשהם פותחים אותן, וגם יהפכו אתכם להורים שמבינים מה הולך היום בקרב ילדים. על כן להלן שישה מתנות שהכי הולכות היום בקרב ילדים, לפי סדר יורד. 


1.      בקוגן, או קלפי "צעצוע מתפוצץ" ביפנית, זה בעצם גרסה יפנית למשחק המלחמה המוכר. אלא שמדובר בכרטיסים מגנטיים ומכדור פלסטיק עם מגנט שנצמד לקלפים ונפתח לדמות בקוגנית בהתאם לסוג הכדור. http://www.myfirsthomepage.co.il/mfhp/bakogan.htm

2.      לגו מלחמת הכוכבים, יחד עם משחק הלגו המוכר והאהוב, אין ילד או ילדה שלא יאהבו לשחק ולבנות בו דברים. במידה והילד גם מכיר את הדמויות של מלחמת הכוכבים, ההנאה תגדל פי שתיים, מכיוון שללגו מצורפות שלל דמויות אהובות מהסדרה. http://www.lego.com/

3.      אי אפשר לעשות רשימת משחקים האהובים כמתנות יום הולדת לילדים, בלי משחקי ה WII. משחקי המחשב האלו שפעם היו נינטנדו מעפן, היום זהו WII  מערכת משחק משוכללת עם יכולת להפעילה ולשחק ללא צורך בכבלים, ובאמצעות תנועות הגוף. ילדים תמיד רוצים עוד משחקים כאלו, בדקו אלו יש להם וכך תדעו מה הסגנון שהם מעדיפים. 

4.      וובקינז, הם למעשה חיות וירטואליות ברשת, המשחק דומה בעיקרון למשחק הטמגוצ'י העתיק, הכולל תחזוקה שוטפת של בעל חיים וירטואלי. אלא שהוובקינז הם חיים ברשת, ויש להם הכל כולל הכל: משחקים, בתים, תחרויות אופנה, חנויות, כסף וירטואלי. תפקיד הילד לדאוג למצב רוחו, בריאותו  ולאוכל של הוובקינז. במידה ולילדיכם ישנו חשבון וובקינז אחד, הוא בוודאי ירצה בובת וובקינז נוספת. 

5.      קלפי פוקימון המבוססים על סדרת הילדים המצויירת המוכרת עושים קאמבק והם פופולריים יותר מתמיד. גם בנים וגם בנות ישמחו לקבל כרטיסי פוקימון על מנת לאסוף ולסחור בהם. ישנה מערכת שלמה שמדרגת את הקלפים, אבל אל תשאלו אותי איך זה עובד. את הכרטיסים הטובים ביותר שניתן להשיג הם אלו שקונים בפחיות פוקימון ממתכת בתוכן חפיסות קלפים.

6.      הבחירה הטובה האחרונה היא צעצוע בשלט רחוק. בין אם מדובר במכונית עם שלט, הליקופטר או אמבולנס. זה גם המון תלוי בילד.

ולסיכום, אוכל לומר שכהורה כל אחד מהפריטים שציינתי הם כיף גדול עבור הילדים, וכל הורה יודע מה הילדים שלו הכי אוהבים. וזה גם נורא כיף לשחק בזה יחד איתם. אז תשקיעו מחשבה, תעשו קצת מחקר בנוגע לאיזו מתנת יום הולדת לגני ילדים תרצו לתת לילדיכם. 

אין תגובות:

פרסום תגובה